Tule meie tiimi!

Oled tulevane kommunikatsiooniguru? Ootame sind assistendiks!

Meie anname sulle hüppelaua, sina näitad, kui kõrgele on võimalik hüpata. Oled eriti oodatud, kui õpid või oled õppinud kommunikatsiooni, oled suhtlemisaldis ja ettevõtlik ning oskad väga hästi inglise keelt. 

Assistendina aitad meeskonda erinevates projektides, saad kaasa lüüa meediasuhtluses, ürituste korraldamises, kampaaniate planeerimises ja elluviimises. Ühtlasi hoolitsed, et kontor oleks korras ja inimesed sinu ümber õnnelikud. Õnnest on tihtilugu puudu vaid inglise keelde tõlgitud kommentaar või ootamatult popiks saanud suunamudija telefoninumber. Lubame, et igav ei hakka!

Boonusena saad superlaheda meeskonna, suurepärase elukooli ja unikaalse kontaktvõrgustiku. Meil on lubatud läheneda probleemidele loovalt, pakkuda välja kiiksuga ideid, ühtlasi makstakse palka nii lobisemise kui sotsiaalmeedias ringikolamise eest. Tööd on täiskoormuse jagu, kuid võimeka inimesena saaksid hakkama ka väiksema õppekoormuse või lõputöö kirjutamise kõrvalt.

Kui usud, et loov rööprähklemine on sinu jaoks, siis kirjuta või helista Kristile enne jaanipäeva ehk 17.06 kristi@hamburg.ee või helista 5276132